BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 12099578
nr 1209 9578
Bordslampfot
Skultuna. Höjd: 40
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 20:41:13
8/10 20:20:08
Skultuna Messingsbruk
Skultuna Bruk vid
Svartån i Skultuna nära Västerås grundades av Karl IX 1607.